Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Proszę się zalogować lub zarejestrować by zobaczyć lub zmodyfikować swój profil.
175 Postów

()
Stary wyjadacz
Z grupy żeby nie wyjść takiej jaka mamy to byłaby śmierć polskiej piłki. Ja osobiście obserwuje poczynania policji w przygotowaniach do Euro i na bieżąco siedzę w tematach kibicowskich wiec z czystym sumieniem moge powiedziec bedzie sie działo. A.C.A.B
Zgłoś wpis
214 Posty
Rafał G
(ragusek)
Doświadczony forumowicz
No fakt - będzie sie działo!
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
Brzmi znajomo...


Zgłoś wpis
51 Postów
Polska Sila ! A
(Belgia)
Gaduła
Polecam ten Reportaz O NASZEJ Pieknej ROZNORODNEJ Niedocenionej Polsce

Pokazlazlem ten reportaz moim znajomym obcokrajowcom i stwierdzili ze nie spodziewali sie nie mysleli ze Polska to tak ladny ciekawy oryginalny roznorodny kraj
(wieczie zachwycamy sie zachodem ,ze niby jak zagraniczne to lepsze... Jak Polak nie wierzy w Polske to co Polskie jest dobre to obcokrajowiec tym bardziej nie uwierzy..I jak tu Polska ma sie rozwijac?.. ALE POLSCY PRODUCENCI powinii byc tez:UCZCIWI -dobra jakosc -dobra cena WTEDY ZOSTANA DOECENIENI NIE TYLKO W POLSCE )

REPORTAZ tutaj---
Zgłoś wpis
51 Postów
Polska Sila ! A
(Belgia)
Gaduła
Szkoda tylko ze niektorzy ,a raczej jest to przykre ze Niektorzy Polacy wstydza sie bycia Polakiem-Polka...Czasami jak ktos pyta skad jestes odpowiadaja tacy skrepowani z Polski > ...ZAMIAST powiedziec stanowczym DUMYM GLOSEM z POLSKI!!!
Jak My pokazemy ze kochamy nasz kraj ojczyzne dumnie o niej mowic pokazujac ja z najlepszej strony (jak to inne narody robia) to inni tez pokocaja POlske beda ja cenic i ie beda myslec ze Polska to tylko producent wodki.. ale tez producet inych orygialnych rzeczy RESPECT !!
Zgłoś wpis
51 Postów
Polska Sila ! A
(Belgia)
Gaduła
A TU Hymn na ROZPOCZECIE EURO 2012 POLAND !!! AWF!!!! Co sadzicie?
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Heeej .
Przyznam, że futbol interesuje mnie mniej niż średnio, ale ten filmik wyzwala baaardzo ciepłe uczucia.
Dla tych wszystkich młodych ludzi, nie dla piłkarskiej 'money-machine', żeby było jasne!

Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Bedziemy mistrzami Europy!!
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Oj Blondyn widze ze optymizmu to ci nie brakuje hahahaha
Duzo moich znajomych z Polski tak rowniez uwaza
ja osobiscie to raczej wole realia,patrzmy na historie i doswadczenie.

Tu zdjecie znajomego ktory walczy z Wiatrakami i jest tak jak ty calkowicie przekonany ze wygramy!
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Hehe SUPER!I to mi sie podoba
Zgłoś wpis


Bliżej nas